Używana Mazda 3 – recenzja

Mazda

Mazda 3 jest jednym z najpopularniejszych aut. Zapewnia komfortową i bezpieczną jazdę. Nie jest jednak pozbawiona wad. Dlatego, zanim kupisz mazdę w Poznaniu, zwróć uwagę na wszystkie jej zalety i wady.

Dlaczego warto ją kupić?

Posiada szereg przydatnych udogodnień. Mazda 3 używany poznań jest wyposażona w klimatyzację. Ponadto proponuje łączność Bluetooth, parę wejść USB i elementy sterowania na kierownicy. Ma 7-calowy ekran dotykowy informacyjno-rozrywkowy. Podczas gdy takie funkcje stają się standardem dopiero w późniejszych modelach samochodów, Mazda 3 chwali się nimi już od 2004 roku.

Ponadto znajduje się w dość przystępnej cenie. Mazda poznań ma dobry, wydajny silnik. Dostępne są trzy silniki benzynowe i jeden wysokoprężny. Auto zapewnia płynną jazdę. Pomimo kompaktowych rozmiarów samochodu jest dużo miejsca zarówno z przodu, jak i z tyłu. Ręczna skrzynia biegów działa płynnie. Dzięki dużej mocy silnika mazda sprawdzi się doskonale również na długie trasy. Po prostu oprzyj się wygodnie i ciesz się jazdą. Możesz się zrelaksować, wiedząc, że jesteś bezpieczny. Mazda 3 używany Poznań standardowo zawiera poduszki powietrzne kierowcy i pasażera oraz system kontroli trakcji. Niektóre modele posiadają boczne i kurtynowe poduszki.

Popularne modele Mazdy 3

Aby zaspokoić różnorodne potrzeby klientów, producent wyprodukował dwie wersje. Oferuje  Mazdę 3 Hatchback i Mazdę 3 MPS. Hatchback występuje zarówno w wersji trzy-, jak i pięciodrzwiowej. Natomiast Mazda MPS ma sportowy design. Jest wyposażona w przednie światła przeciwmgielne i spoilery. Kupując używane auto, porównaj dostępne dodatki. Sprawdź też wnętrze i karoserię Mazdy w Poznaniu.

Zwróć uwagę na ewentualne uszkodzenia, wgniecenia, korozję i zarysowania. Zobacz, czy nie ma rdzy. Sprawdź szczególnie nadwozie, dół drzwi, listwy i zderzaki. Oczywiście każdy samochód składa się ze skomplikowanych układów: mechanicznego, hamulcowego, elektrycznego i zawieszenia. Jeśli któryś z nich działa nieprawidłowo, może prowadzić do awarii. Dlatego dokładnie sprawdź je dokładnie. W ten sposób unikniesz poważnych problemów i kosztownych napraw.

Dodaj komentarz