Mercedes klasa A 2005-2012- recenzja

Mercedes A

Proponowany mercedes A klasa leasing w Poznaniu jest praktyczny, praktyczny i tani w eksploatacji. Zapewnia bezpieczną i przyjemną jazdę. Łatwo się go prowadzi. To najmniejszy i najtańszy model w ofercie Mercedesa. Jako mały samochód rodzinny jest świetną alternatywą dla takich modeli jak Audi A3 lub BMW serii 1.

Praktyczne auto dla rodziny

Mercedes A klasa używany Poznań w teście zderzeniowym Euro NCAP osiągnął maksymalną liczbę pięciu gwiazdek. Warto zwrócić uwagę na dwuwarstwową podłogę, która popycha silnik pod kabiną pasażera w przypadku zderzenia czołowego. Mercedes A klasa leasing Poznań oferuje doskonały system bezpieczeństwa. Chociaż standardowa wersja wyposażona jest tylko w  cztery poduszki powietrzne.

Wnętrze zostało starannie zaprojektowane. Zapewni dość dużo miejsca na nogi i głowę. Tylne siedzenia dzielą się i składają. Można je całkowicie odchylić do przodu. Opcjonalny system pozwala również na regulację oparć tylnych siedzeń, a także na złożenie przedniego fotela pasażera. Ma 435-litrowy bagażnik. Jest znacznie większy niż w Audi A3 i BMW serii 1.

Radość z jazdy

Większość modeli Mercedesa A klasa używany Poznań ma pięciobiegową skrzynię biegów. Silniki wysokoprężne A180 i A200 oraz turbodoładowane jednostki benzynowe o pojemności 2.0 litrów mają sześciobiegową skrzynię biegów. Auto sprawdzi się doskonale w mieście i ciasnych uliczkach. Ma lekki układ kierowniczy. Kierowca siedzi wyżej. Dlatego ma dobrą widoczność. Jednak na bardziej wymagających drogach nadmiernie wspomagany układ kierowniczy może sprawić pewien kłopot.

Dodaj komentarz