Używany Mercedes klasy C – czy warto go kupić?

Mercedes C

Czwartą generację Mercedesa klasy C wyprodukowano w latach 2007-2014 roku. Ma symbol W204. Występuje w trzech wersjach nadwozia. Dostępny jest mercedes C klasa leasing Poznań sedan, kombi oraz coupe. Samochód jest większy i bardziej masywny niż poprzedni model.

Jakie udogodnienia proponuje sedan Mercedes klasa C?

Jest bardzo wszechstronny. Doskonale sprawdzi się w każdej sytuacji. Może śmiało konkurować z BMW serii 3. Co prawda nie jest tak zrywny jak BMW, ale rekompensuje to miększą i łagodniejszą jazdą. Zapewnia duży komfort, nawet jeśli czterocylindrowe silniki wysokoprężne są dość głośne.

Mercedes c klasa używany poznań ma pojemny bagażnik. Możesz do niego włożyć kilka dużych walizek. Warto kupić wersję po liftingu. Odświeżono wtedy m.in. deskę rozdzielczą. Jest ładniejsza, nowocześniejsza i bardziej czytelna.

Porady dla kupujących

Szukając mercedesa c klasy leasing poznań, zwróć uwagę na kilka kluczowych kwestii. Sprawdź, czy nie pojawiła się na nim rdza. Najczęściej występuje wokół krawędzi pokrywy bagażnika, w pobliżu uchwytu zwalniającego. Lusterka boczne również mogą być problematyczne. Zobacz, czy składają się cicho i niezawodnie. Mają duży wpływ na bezpieczną i przyjemną jazdę.

System informacyjno-rozrywkowy Comand w mercedesie C klasa leasing poznań może być delikatny. Dlatego upewnij się, że wszystkie funkcje działają poprawnie. Niektórzy właściciele samochodów mają problem z korozją i łuszczeniem się felg aluminiowych. Sprawdź auto również pod tym kątem. Wreszcie, siedzenia, szczególnie wtedy, gdy są częściowo skórzane, są podatne na pękanie szwów. Obejrzyj je więc dokładnie.

Dodaj komentarz