Dlaczego warto kupić używaną Mazdę?

Mazda CX 3

Trudno będzie Ci znaleźć lepiej wyglądającego małego SUV-a niż Mazda CX-3. Jest kompaktowy, elegancki i wygodny. W 2018 roku przeszła lifting. Odświeżono nieco jej design.

Producent mazdy używane poprawił też zawieszenie. Ponadto, by zadowolić fanów najnowszych technologii, wprowadził ciekawe funkcje, takie jak Apple Car Play i Android Auto.

Komfortowa i bezpieczna jazda

Proponowane mazdy używane gwarantują przyjemną jazdę. Dobrze wchodzą w zakręty. Sprawdzą się świetnie zarówno na krótkie, jak i długie trasy. Wnętrze CX-3 wygląda elegancko. Choć niektóre elementy wydają się mało wytrzymałe (listwy boczne wyginają się nieznacznie na wewnątrz, np. po zamknięciu okna), ma przynajmniej niezawodny pulpit nawigacyjny.

Oczywiście mazdy używane CX-3 wykorzystują kilka tanich tworzyw sztucznych. Jednak na ogół można je znaleźć w nietypowych miejscach. Wnętrze jest dość przestronne. Zapewnia dużo miejsca na nogi i głowę. Oferuje też dwa uchwyty na kubki, pojemny schowek i kieszeń boczną drzwi przednich.

Mazda CX-3 2018

Oferuje komfort, wydajność i funkcjonalność na wysokim poziomie. Zapewnia dobre przyspieszenie. Mazdy używane znajdują się w przystępnej cenie. Na uwagę zasługuje system informacyjno-rozrywkowy Mazda Connect. Znajduje się nad otworami wentylacyjnymi i tylko nieco niżej niż zestaw wskaźników. Dzięki temu możesz na niego naturalnie spoglądać podczas jazdy. Dzięki temu w mniejszym stopniu rozprasza uwagę kierowcy. Pozwala korzystać z wielu funkcji podłączonych do smartfona. Wpływa pozytywnie na komfort z jazdy.

Dodaj komentarz